SPORTSTUDIO Prima

Nike Training Club
Otevírací doba

KRUHOVÝ TRÉNINK

AEROBIC NIKE TRAINING CLUB ZUMBA
KRUHOVÝ TRÉNINK
KRUHOVÝ TRÉNINK
KRUHOVÝ TRÉNINK

Je hodina funkčního kruhového tréninku. Jedná se o cvičení, kde převažují cviky se zátěží vlastního těla, jako jsou kliky, výpady, běh, výskoky, sed-lehy. Používají nejrůznější pomůcky - např. kettlebell, TRX , BOSU, medicinbaly nebo třeba švihadla. Používají se jednoduché cviky s vysokou intenzitou.

Je to silový a kondiční trénink kombinující prvky z různých tréninkových metod – sprinty, běžecké tréninky obecně, gymnastiky, veslování, plyometrie, z tréninků s kettlebelly, medicinbaly, provazy a další. je cvičení, kde se cvičí jednoduché funkční pohyby s velkou intenzitou

Základní rozdíl mezi tradiční posilovnou a tělocvičnou pro kruhový trénink je ve způsobu cvičení. Zatímco v posilovně se jedou cviky zaměřené na konkrétní svalové skupiny, kruhový trénink je zacílen na cviky posilující celkovou fyzickou zdatnost . Na hodinu může přijít začátečník i pokročilý cvičenec, žena, muž, dorostenec, jednotlivé cviky se upraví dle individuálních potřeb každého.

 

Informace o SPORTSTUDIU PRIMA

Úvod

    Chcete se po práci pořádně protáhnout, zformovat tělo nebo si zacvičit při hudbě? V našem studiu najdete skvěle vybavenou posilovnu i profesionálně vedené lekce aerobiku. K dispozici jsou vám navíc také vertikální solária Sun Tower.

    Moderní, dvoupatrové SPORTSTUDIO Prima má pro Vás komplexní služby pod jednou střechu na ploše více než 1900 m2.

    Ve fitnesscentru je vám na ploše 400 m2 k dispozici více jak 50 stanovišť značky Grünsport, včetně posledních novinek. V kardio zóně na vás čekají steppery a cross-trainery JOHNSON, veslovací trenažéry Concept a stacionární kola GRUN.

Náš tým odborníků

    S vhodným cvičením i výživou vám velmi rád poradí náš vyškolený personál.

Aerobic

    Pokud vás více láká aerobik, můžete si v našem Nike Fitness Clubu (4 sály na aerobic a cyclingové centrum) vybrat hned z několika typů: Body-form, Fit-ball, Step aerobic, nebo nebo si chcete vyzkoušet uvolňující Power Yogu, či naopak výživný Nike dynamic training? Ještě pořád jste si nevybrali? A co zkusit jednu z našich novinek – ZUMBA, Street dance, Jumping, Pilates, Bosu-pilates, Bosu-cardio či FIT-BOX?

Péče o děti

    Přivést s sebou můžete také své ratolesti. Společně si užijete Cvičení rodičů s dětmi, nebo je necháte vydovádět na hodině bez rodičů. Mladé slečny i kluci určitě nadchne hodina Street dance. U nás si vybere každý...

Těšíme se na vaši návštěvu!

Partneři:

G-MAR Auto Kelly Pneucentrum

Další odkazy:

Nike Fitness Club Wellness Club Ronnie.cz Grün sport WeVe spol. s r.o. Concept 2 Jumping Flowin Karate klub Tygr Fitbox SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Kosmetický salon Helena Rudolecká AREÁL PLEŠIVEC