SPORTSTUDIO Prima

Nike Training Club
Otevírací doba

STRONG AND FLOW YOGA

AEROBIC EASY DANCE BOSU/FITBALL Workout & CORE
STRONG AND FLOW YOGA
STRONG AND FLOW YOGA
STRONG AND FLOW YOGA

Bolí vás záda? Cítíte ztuhlost ve vašem těle? Nemůžete se ani ohnout a přitom pravidelně sportujete? Taky si ale pořád myslíte, že jóga je jen pro ženský? Co, kdybyste o tom přestali jen přemýšlet a přišli si Strong and Flow Yogu vyzkoušet? Garantuju, že již po první lekci změníte názor:D, a o to jde. Nenechte se ovlivnit svými často omezujícími přesvědčeními a minulými zkušenostmi. Objevte nové možnosti komplexního pohybu plného výzev a zábavy. Možná budete překvapeni z toho, co všechno dokážete už teď, čeho je schopno vaše tělo. Možná si začnete více věřit, možná objevíte vnitřní stabilitu, pevnost ale i volnost zároveň a někdo, možná, změní pohled na sebe sama. Zkuste za sebe nechat promluvit činy, protože jen slova nestačí.

Strong and Flow Yoga je vhodná pro muže a ženy, kteří mají pravidelnou fyzickou aktivitu, dále pro sportovce v různých odvětvích na všech úrovních výkonnosti. Ideálně se hodí jako doplnění tréninkových plánů a programů. Strong and Flow Yoga pomáhá vyrovnat svalovou nerovnováhu, obnovit případný dočasný pokles funkčních schopností jednotlivých svalů, který byl způsob en přet ěžováním nebo jednostranným pohybem. Zároveň zlepšuje celkovou regeneraci organismu a podporuje vitální sílu jedince. To vše se projeví dobrou svalovou koordinací a v neposlední řadě lehčí myslí.

Objevte nové možnosti komplexního pohybu plného výzev a zábavy
 

Informace o SPORTSTUDIU PRIMA

Úvod

    Chcete se po práci pořádně protáhnout, zformovat tělo nebo si zacvičit při hudbě? V našem studiu najdete skvěle vybavenou posilovnu i profesionálně vedené lekce aerobiku. K dispozici jsou vám navíc také vertikální solária Sun Tower.

    Moderní, dvoupatrové SPORTSTUDIO Prima má pro Vás komplexní služby pod jednou střechu na ploše více než 1900 m2.

    Ve fitnesscentru je vám na ploše 400 m2 k dispozici více jak 50 stanovišť značky Grünsport, včetně posledních novinek. V kardio zóně na vás čekají steppery a cross-trainery JOHNSON, veslovací trenažéry Concept a stacionární kola GRUN.

Náš tým odborníků

    S vhodným cvičením i výživou vám velmi rád poradí náš vyškolený personál.

Aerobic

    Pokud vás více láká aerobik, můžete si v našem Nike Fitness Clubu (4 sály na aerobic a cyclingové centrum) vybrat hned z několika typů: Body-form, Fit-ball, Step aerobic, nebo nebo si chcete vyzkoušet uvolňující Power Yogu, či naopak výživný Nike dynamic training? Ještě pořád jste si nevybrali? A co zkusit jednu z našich novinek – ZUMBA, Street dance, Jumping, Pilates, Bosu-pilates, Bosu-cardio či FIT-BOX?

Péče o děti

    Přivést s sebou můžete také své ratolesti. Společně si užijete Cvičení rodičů s dětmi, nebo je necháte vydovádět na hodině bez rodičů. Mladé slečny i kluci určitě nadchne hodina Street dance. U nás si vybere každý...

Těšíme se na vaši návštěvu!

Partneři:

G-MAR Auto Kelly Pneucentrum

Další odkazy:

Nike Fitness Club Wellness Club Ronnie.cz Grün sport WeVe spol. s r.o. Concept 2 Jumping Flowin Karate klub Tygr Fitbox SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Kosmetický salon Helena Rudolecká AREÁL PLEŠIVEC