SPORTSTUDIO Prima

Nike Training Club
Otevírací doba

TABATA Training

AEROBIC
TABATA Training
TABATA Training
TABATA Training
  • TABATA JE INTENZIVNÍ TRÉNINK CELÉHO TĚLA
  • TABATA JE KARDIOVASKULÁRNÍ TRÉNINK, KTERÝ PROKAZATELNĚ ZLEPŠUJE VÝKONNOST
  • TABATA JE TRÉNINK, KTERÝ EFEKTIVNĚ VEDE KE ZRYCHLENÍ METABOLISMU – HUBNUTÍ
  • TABATA NABÍZÍ RYCHLÝ ZPŮSOB, JAK SE DOSTAT DO FORMY
  • TABATA JE ÚČINNÝ INTERVALOVÝ TRÉNINK

TABATA je druh speciálního intervalového tréninku, se kterým poprvé přišel Izumi Tabata v roce 1990. Jedná se o jeden z nejúčinnějších tréninků pro zvýšení svalové síly a vytrvalosti. Výhodou Tabata tréninku je, že je možné ho provozovat při všech sportech. Každý den ho trénují profesionální i amatérští sportovci po celém světě.

TABATA Training
TABATA Training
TABATA Training

PUMP UP BODY

TABATA PUMP UP BODY

DYNAMIC KAMAGON PUMP

PUMP UP (nakládací činky) je vhodný pro zpevnění celkového svalového aparátu, pro přirozené držení a formování těla. Základem cvičení je cvičení s posilovací tyčí, na kterou si lze naložit váhy (závaží) podle vlastních potřeb a kondice. Intenzivní celotělové cvičení, kombinace silového a anaerobního tréninku (varianty se stepem, Bosu, kamagonem). Zbaví vás tuku, vymodeluje postavu, stonizuje svalstvo a zesílí tělo kondičních a balančních cviků účinných pro formování přirozeného držení těla a získávání vytrvalostní svalové síly.

Jeden z nejúčinnějších tréninků pro zvýšení svalové síly.
 

Informace o SPORTSTUDIU PRIMA

Úvod

    Chcete se po práci pořádně protáhnout, zformovat tělo nebo si zacvičit při hudbě? V našem studiu najdete skvěle vybavenou posilovnu i profesionálně vedené lekce aerobiku. K dispozici jsou vám navíc také vertikální solária Sun Tower.

    Moderní, dvoupatrové SPORTSTUDIO Prima má pro Vás komplexní služby pod jednou střechu na ploše více než 1900 m2.

    Ve fitnesscentru je vám na ploše 400 m2 k dispozici více jak 50 stanovišť značky Grünsport, včetně posledních novinek. V kardio zóně na vás čekají steppery a cross-trainery JOHNSON, veslovací trenažéry Concept a stacionární kola GRUN.

Náš tým odborníků

    S vhodným cvičením i výživou vám velmi rád poradí náš vyškolený personál.

Aerobic

    Pokud vás více láká aerobik, můžete si v našem Nike Fitness Clubu (4 sály na aerobic a cyclingové centrum) vybrat hned z několika typů: Body-form, Fit-ball, Step aerobic, nebo nebo si chcete vyzkoušet uvolňující Power Yogu, či naopak výživný Nike dynamic training? Ještě pořád jste si nevybrali? A co zkusit jednu z našich novinek – ZUMBA, Street dance, Jumping, Pilates, Bosu-pilates, Bosu-cardio či FIT-BOX?

Péče o děti

    Přivést s sebou můžete také své ratolesti. Společně si užijete Cvičení rodičů s dětmi, nebo je necháte vydovádět na hodině bez rodičů. Mladé slečny i kluci určitě nadchne hodina Street dance. U nás si vybere každý...

Těšíme se na vaši návštěvu!

Partneři:

G-MAR Auto Kelly Pneucentrum

Další odkazy:

Nike Fitness Club Wellness Club Ronnie.cz Grün sport WeVe spol. s r.o. Concept 2 Jumping Flowin Karate klub Tygr Fitbox SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Kosmetický salon Helena Rudolecká AREÁL PLEŠIVEC