SPORTSTUDIO Prima

Nike Training Club
Otevírací doba

KARDIO ZÓNA

KVALITA + PESTROST

Ve spolupráci s výhradním zástupcem firmy Cybex v České republice – firmou FITBAU s.r.o. jsme pro Vás naší kardiozónu vybavili poslední řadou běhacích pásů Cybex 625T .

  • 12 x Běhací pás Cybex 625
  • 4 x ARC
  • 3 x Eliptical
  • 2 x Ergometr bike
  • 2 x Profi recumbent
  • 3x Stepper
  • 3x Veslovací trenažér Concept
  • 1x Helix
  • 1x Technogym Wawe
  • 2x Stacionární kolo GRUNSPORT

Profesionální běžecký pás CYBEX 625T

Svými parametry uspokojí ty nejnáročnější uživatele. Patentovaný systém odpružení systém IS3 se přizpůsobuje kroku běžce.

Klasické odpružení mohou způsobit nestabilitu běžce, odpružený systém IS3 absorbuje nárazy při dopadu - střed pásu je tvrdý (eliminuje se efekt "trampolíny") tak, aby přesně odpovídal ideální biomechanice při běhu.

Standartem je vestavěný ventilátor, který umožní delší trénink bez přehřívání. Veškeré informace najde uživatel na digitálním displeji, který ovládá pomocí klávesnice s deseti tlačítky. Klávesnice umožňuje rychlé navolení programu.

Náklon 0-15´, rychlost 0,8-20 km/hod

KARDIO ZÓNA
KARDIO ZÓNA
KARDIO ZÓNA

Crossový trenažér CYBEX ARC TRAINER 770A

ARC TRAINER Vám zaručí větší a viditelnější výsledky v kratším čase. Výzkum ukazuje, že obloukový pohyb, kterým disponuje Cybex ARC je přirozenější a umožňuje spálit více kalorií, než je tomu u jakýchkoli jiných crossových nebo eliptických trenažérů.

Pokud toužíte zacílit trénink na spodní část těla, tak právě koukáte na to nejlepší, co jde na trhu pořídit.

Nízká úroveň náklonu navozuje pohyb podobný běhu na běžkách. Střední úroveň náklonu odpovídá pohybu na klasickém crossovém trenažéru a při navolení vysoké úrovně náklonu dochází k pohybu, který lze přirovnat ke stepperu. Velkou výhodou tohoto trenažéru je přirozenost pohybu, která neničí klouby!

Díky možnosti rozpětí zatížení 20W až 900W je trenažér 770A vhodný jak pro začínající uživatele, tak pro profesionální vrcholové sportovce.

KARDIO ZÓNA
KARDIO ZÓNA
KARDIO ZÓNA
 

Informace o SPORTSTUDIU PRIMA

Úvod

    Chcete se po práci pořádně protáhnout, zformovat tělo nebo si zacvičit při hudbě? V našem studiu najdete skvěle vybavenou posilovnu i profesionálně vedené lekce aerobiku. K dispozici jsou vám navíc také vertikální solária Sun Tower.

    Moderní, dvoupatrové SPORTSTUDIO Prima má pro Vás komplexní služby pod jednou střechu na ploše více než 1900 m2.

    Ve fitnesscentru je vám na ploše 400 m2 k dispozici více jak 50 stanovišť značky Grünsport, včetně posledních novinek. V kardio zóně na vás čekají steppery a cross-trainery JOHNSON, veslovací trenažéry Concept a stacionární kola GRUN.

Náš tým odborníků

    S vhodným cvičením i výživou vám velmi rád poradí náš vyškolený personál.

Aerobic

    Pokud vás více láká aerobik, můžete si v našem Nike Fitness Clubu (4 sály na aerobic a cyclingové centrum) vybrat hned z několika typů: Body-form, Fit-ball, Step aerobic, nebo nebo si chcete vyzkoušet uvolňující Power Yogu, či naopak výživný Nike dynamic training? Ještě pořád jste si nevybrali? A co zkusit jednu z našich novinek – ZUMBA, Street dance, Jumping, Pilates, Bosu-pilates, Bosu-cardio či FIT-BOX?

Péče o děti

    Přivést s sebou můžete také své ratolesti. Společně si užijete Cvičení rodičů s dětmi, nebo je necháte vydovádět na hodině bez rodičů. Mladé slečny i kluci určitě nadchne hodina Street dance. U nás si vybere každý...

Těšíme se na vaši návštěvu!

Partneři:

G-MAR Auto Kelly Pneucentrum

Další odkazy:

Nike Fitness Club Wellness Club Ronnie.cz Grün sport WeVe spol. s r.o. Concept 2 Jumping Flowin Karate klub Tygr Fitbox SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Kosmetický salon Helena Rudolecká AREÁL PLEŠIVEC