Buchenwaldská 460/7, Karlovy Vary
po-čt 7 - 22,   7 - 21,   so-ne 8 - 20

CLUBSPIRE

ZAPOMENUTÉ HESLO
VÍCE O CLUBSPIRE

Pokud jste zkušený uživatel internetu, nemusíte číst návod níže, stačí v hlavním menu vybrat položku CLUBSPIRE a obnovit si zapomenuté heslo.

Postupujte prosím dle následujícího návodu:

1. Otevřít si CLUBSPIRE on-line systém v nové záložce kliknutím na toto tlačítko CLUBSPIRE

2. Na stránce najít odkaz pro zaslání nového hesla. Je to malý, nenápadný nápis „zapoměli jste své heslo?“ pod velkým tlačítkem „PŘÍHLÁSIT“.

3. Zobrazí se Vám formulář, kam zapíšete svoji e-mailovou adresu, kterou jste nám dali. Pak stisknete velké zelené tlačítko „ZASLAT HESLO“.

4. Na Váš e-mail vám on-line systém Clubspire pošle nové přihlašovací údaje. Důležité jsou login a heslo, kterými se poprvé přihlásíte.

5. Dále již postupujete tak jak znáte, do příslušných polí zapíšete Váš email jako login a heslo a pak stisknete velké zelené tlačítko „PŘÍHLÁSIT“.

6. Pokud se vše povedlo, jste přihlášeni a můžete si zkontrolovat například stav své permanentky, případně depositu.

Pokud chcete podrobnější grafický návod přejděte na POPRVÉ. Postup je stejný..

Změna hesla

Po přihlášení, v pravé horní části okna, je Vaše jméno. Když na něj kliknete myší, v okně se zobrazí „editace osobních údajů“ a v dolní části je pak možnost heslo změnit. Následující dva obrázky Vám pomohou nalézt kde kliknout a kde změnit heslo. Pak stisknete velké zelené tlačítko „ULOŽIT“ a je to.

Editace osobních údajů:
CLUBSPIRE

Změna hesla:
CLUBSPIRE

 

Informace o SPORTSTUDIU PRIMA

Úvod

    Chcete se po práci pořádně protáhnout, zformovat tělo nebo si zacvičit při hudbě? V našem studiu najdete skvěle vybavenou posilovnu i profesionálně vedené lekce aerobiku. K dispozici jsou vám navíc také vertikální solária Sun Tower.

    Moderní, dvoupatrové SPORTSTUDIO Prima má pro Vás komplexní služby pod jednou střechu na ploše více než 1900 m2.

    Ve fitnesscentru je vám na ploše 400 m2 k dispozici více jak 50 stanovišť značky Grünsport, včetně posledních novinek. V kardio zóně na vás čekají steppery a cross-trainery JOHNSON, veslovací trenažéry Concept a stacionární kola GRUN.

Náš tým odborníků

    S vhodným cvičením i výživou vám velmi rád poradí náš vyškolený personál.

Aerobic

    Pokud vás více láká aerobik, můžete si v našem Nike Fitness Clubu (4 sály na aerobic a cyclingové centrum) vybrat hned z několika typů: Body-form, Fit-ball, Step aerobic, nebo nebo si chcete vyzkoušet uvolňující Power Yogu, či naopak výživný Nike dynamic training? Ještě pořád jste si nevybrali? A co zkusit jednu z našich novinek – ZUMBA, Street dance, Jumping, Pilates, Bosu-pilates, Bosu-cardio či FIT-BOX?

Péče o děti

    Přivést s sebou můžete také své ratolesti. Společně si užijete Cvičení rodičů s dětmi, nebo je necháte vydovádět na hodině bez rodičů. Mladé slečny i kluci určitě nadchne hodina Street dance. U nás si vybere každý...

Těšíme se na vaši návštěvu!

Partneři:

G-MAR Auto Kelly Pneucentrum

Další odkazy:

Nike Fitness Club Wellness Club Ronnie.cz Grün sport WeVe spol. s r.o. Concept 2 Jumping Flowin Karate klub Tygr Fitbox SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Kosmetický salon Helena Rudolecká AREÁL PLEŠIVEC