tel: 353 564 038
po-pá 7 - 21,   so-ne 8 - 20
Aktuální počet lidí ve fitness:
Návštěvníků:
  19  

COVID-19 - JAK SE CHOVAT VE FITNESS CENTRU

Hygienická opatření pro zajištění bezpečnosti pro Vás i náš personál

Vážení klienti,
 1. Děkujeme, že jste zodpovědní a ohleduplní vůči ostatním.
  Jestli se necítíte dobře, nechoďte cvičit.
 2. Odstupy mezi cvičícími a dalšími osobami v prostoru fitness centra by měly být min. 2 metry.
 3. Mezi cvičícími jedné skupiny (skupinová lekce, individuální trénink 1:1) není 2 m odstup povinný, je však doporučován, pokud to prostory umožní.
 4. Pro individuální cvičení i cvičení organizované, a to jak na skupinových lekcích i při vedeném osobním tréninku, není nutné zakrytí dýchacích cest.
 5. V místech, kde dochází ke zvýšené kumulaci osob, musí mít klienti roušku (vstup do centra, bar, zóna na odkládání věcí apod.)
 6. Pokud je to možné, přineste si vlastní podložku na cvičení. Nezapomeňte si vzít vlastní ručník.
 7. Platby za cvičení preferujeme bezkontaktní.
 8. Při vstupu do prostor fitness centra použijte připravené dezinfekční prostředky na ruce.
 9. Po každém použití stroje či jiné pomůcky použijte dezinfekční prostředky. Stroj či pomůcku nejprve očistěte a následně ošetřete dezinfekcí, dezinfekční prostředky pro vás máme k dispozici. Postupujte pečlivě, chráníte tak sebe i ostatní cvičící.
 10. U skupinových lekcí (včetně kruhového tréninku) musí být provedena dezinfekce všech použitých tréninkových pomůcek po skončení lekce.
 11. Doporučení pro šatny a sprchy
  • Prosíme, omezte čas strávený v šatně i sprchách na nezbytné minimum a v maximální možné míře dodržujte odstupy ve vzdálenosti 2 metry.
  • Podle obsazenosti šatny doporučujeme užívání každé druhé skříňky, popř. jen jedné skříňky v jednom sloupci.
  • I ve sprchách dodržujte co největší možné odstupy v daných podmínkách. V případě ukotvených předělů je zajištěna dostatečná ochrana, v případě otevřených sprch je nutné dodržet odstup.
  • Při použití prostor toalet dodržujte bezpečnou vzdálenost, počkejte až budou příslušné prostory volné tak, aby nedocházelo k současné přítomnosti více osob na jednom místě ve vzdálenosti menší než 2 metry. Dodržujte správný postup pro mytí rukou a následnou dezinfekci
 12. Při odchodu z fitness centra opět použijte dezinfekční prostředek na ruce.

Děkujeme, že jste zodpovědní a ohleduplní.

DALŠÍ INFORMACE
 

Informace o SPORTSTUDIU PRIMA

Úvod

    Chcete se po práci pořádně protáhnout, zformovat tělo nebo si zacvičit při hudbě? V našem studiu najdete skvěle vybavenou posilovnu i profesionálně vedené lekce aerobiku. K dispozici jsou vám navíc také vertikální solária Sun Tower.

    Moderní, dvoupatrové SPORTSTUDIO Prima má pro Vás komplexní služby pod jednou střechu na ploše více než 1900 m2.

    Ve fitnesscentru je vám na ploše 400 m2 k dispozici více jak 50 stanovišť značky Grünsport, včetně posledních novinek. V kardio zóně na vás čekají steppery a cross-trainery JOHNSON, veslovací trenažéry Concept a stacionární kola GRUN.

Náš tým odborníků

    S vhodným cvičením i výživou vám velmi rád poradí náš vyškolený personál.

Aerobic

    Pokud vás více láká aerobik, můžete si v našem Nike Fitness Clubu (4 sály na aerobic a cyclingové centrum) vybrat hned z několika typů: Body-form, Fit-ball, Step aerobic, nebo nebo si chcete vyzkoušet uvolňující Power Yogu, či naopak výživný Nike dynamic training? Ještě pořád jste si nevybrali? A co zkusit jednu z našich novinek – ZUMBA, Street dance, Jumping, Pilates, Bosu-pilates, Bosu-cardio či FIT-BOX?

Péče o děti

    Přivést s sebou můžete také své ratolesti. Společně si užijete Cvičení rodičů s dětmi, nebo je necháte vydovádět na hodině bez rodičů. Mladé slečny i kluci určitě nadchne hodina Street dance. U nás si vybere každý...

Těšíme se na vaši návštěvu!

Partneři:

G-MAR Auto Kelly Pneucentrum

Další odkazy:

Nike Fitness Club Wellness Club Ronnie.cz Grün sport WeVe spol. s r.o. Concept 2 Jumping Flowin Karate klub Tygr Fitbox SPORTSTUDIO Prima Sport Úvaly Nehty Heláková Yellow Queen Kosmetický salon Helena Rudolecká AREÁL PLEŠIVEC