Pátek 17.11. otevřeno 7-21
Clubspire
Clubspire
Otevírací doba: Po-Čt: 7-22 | Pá: 7-21 | SO-NE: 8-20

Jaroslav Sokol

Externí trenér

Mít pevné a štíhlé tělo v jakémkoli věku?

Ano, je to možné a dokonce jednodušší, než si myslíte. Muži i ženy od 15 do 65 let se na mně obracejí pro praktické návody, jak zpevnit tělo, vybudovat svaly a zhubnout bez diet.

Jmenuji se Jaroslav Sokol, jsem vaším průvodcem na cestě ke skvělé postavě a vyššímu sebevědomí. Pomohu vám získat sílu, svaly, zpevnit postavu a zhubnout klidně i bez činek a diet a za minimum vašeho času.

Jsem instruktorem kondičního posilování a jednoznačně propaguji krátká intenzivní silová cvičení vlastní vahou. Nepodporuji diety, ale zdravé stravovací návyky, se kterými se dá, na rozdíl od diet, dlouhodobě žít. Vytvořil jsem k tomu svůj vlastní systém a metodiku, podle které sám žiji mnoho let, vedl jsem k tomu 7 let skupinu mužů a žen v Karlových Varech a stále osobně podporuji cvičence ve svém onlline kurzu.

Pomohu vám jako váš osobní trenér, abyste se ve svém těle cítili mnohem lépe a měli větší radost ze života.

Brzy na viděnou ve Sport Studiu Prima Karlovy Vary!

O nás

Moderní fitness centrum v Karlových Varech s více jak 22letou působností, Máme k dispozici velké množství strojů, na veškeré svalové partie společně s kardio sekcí.

Kontakt

Sport Studio Prima
Buchenwaldská 460/7
Karlovy Vary 360 05
+420 353 564 038
info@sportstudioprima.cz

Dejte nám vědět

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.
NAPIŠTE NÁM
© 2024 sportstudioprima.cz | Website created by ondrejdvorak.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram