Pátek 17.11. otevřeno 7-21
Clubspire
Clubspire
Otevírací doba: Po-Čt: 7-22 | Pá: 7-21 | SO-NE: 8-20

Tereza Cagáňová

Externí trenér
OSVĚDČENÍ
  • Akreditovaný kurz Trenér Fitness a kulturistiky (Fitness akademie Ronnie.cz)
  • Akreditovaný kurz Výživové poradenství se specializací na rostlinnou stravu (ČVS, z.s.)
SPECIALIZACE
  • funkční trénink zaměřený dle cílů klienta (redukce tuku, rozvoj svalové hmoty, celková rekompozice a zpevnění postavy...)
  • náprava svalových dysbalancí
  • výživové poradenství a suplementace (kromě klasického konvenčního stravování se zaměřuji i na stravovací směry jako je vegetariánství a rostlinná strava)
  • online poradenství

Zdravím, jmenuji se Terka, jsem osobní trenérka, výživová poradkyně a sportu se věnuji již od roku 2015. V mládí jsem ke cvičení a zdravému životnímu stylu neměla příliš pozitivní vztah, a to vedlo i k mé vyšší váze a počínající obezitě. Následně jsem ale pochopila, že zdravé tělo a mysl je základ a začala jsem se věnovat cvičení nejdříve s vlastní váhou a poté v posilovně. Během dvou let jsem dokázala zhubnout přes dvacet kilo, zformovat a zpevnit svou postavu, a především zlepšit svou psychiku a pohled na sebe samu a své tělo. V tomto bych Vám nyní ráda také nabídla svou pomoc. Sport a zdravé stravování se stalo mou vášní a součástí mého života. Začala jsem se v tomto odvětví intenzivně vzdělávat, absolvovala jsem akreditované kurzy osobního trenéra a výživové poradkyně a stále se na sobě snažím pracovat a pravidelně se účastním dalších doplňkových kurzů, přednášek a seminářů, zaměřených na cvičení a zdravé stravování.

Nenabízím Vám žádné zázračné diety ani proměnu za den, protože mít zdravé a silné tělo není a o držení drastických krátkodobých diet, hladovění a přehnaném cvičení bez odpočinku a bez dostatečné regenerace. Jedná se o nastavení takového životního stylu, který pro Vás bude z dlouhodobého hlediska udržitelný, sžijete se s ním, stane se Vaší součástí a bude Vás bavit. Pomohu vám dosáhnout Vašich cílů, ať už chcete zhubnout přebytečná kila, nabrat svalovou hmotu, zpevnit postavu a zlepšit fyzickou kondici nebo chcete cvičit jen tak pro radost a cítit se dobře při pohledu do zrcadla.

Jsem tu pro Vás a ráda Vám pomohu ve Vaší proměně a cestě k lepšímu Já. Budu se těšit na setkání a spolupráci!

O nás

Moderní fitness centrum v Karlových Varech s více jak 22letou působností, Máme k dispozici velké množství strojů, na veškeré svalové partie společně s kardio sekcí.

Kontakt

Sport Studio Prima
Buchenwaldská 460/7
Karlovy Vary 360 05
+420 353 564 038
info@sportstudioprima.cz

Dejte nám vědět

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.
NAPIŠTE NÁM
© 2024 sportstudioprima.cz | Website created by ondrejdvorak.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram