Sport Studio Prima

1.5. a 8.5.2023 OTEVŘENO 8-20 HOD

O NÁS

FITNESS CENTRUM
PŘÍMO NA DOSAH VAŠÍ RUKY

POSILOVNA

Od roku 2001 pro Vás budujeme fitness, tak aby se nám všem líbilo. Team lidí okolo Petra Weinlicha tvoří a ovlivňuje, jak naše fitness vypadá a kam se ubírá.

Snažíme se přicházet s novinkami, aby vás cvičení bavilo a těšilo.

Moderní vybavení, velký prostor, vzdušnost - to jsou věci, které dnes od posilovny očekáváme a které u nás najdete.

Na ploše 900 m2 máte k dispozici více než 100 stanovišť. Páteř vybavení tvoří posilovací stroje firmy GRÜNSPORT, leadera na trhu. Podle našich požadavků nám na zakázku vyrobili a upravili celou řadu strojů ze své standardní nabídky - moderní duální stroje podle nejnovějších trendů a požadavků, stejně tak jako klasiku ověřenou lety používání.

Posilovna se průběžně doplňuje a rozšiřuje o stroje např. značek HOIST, HAMMER STRENGHT, IMPULSE, ATX a dalších.

KARDIO ZÓNA

Kvalitní a široká kardiozóna je dnes srdcem každého fitness.

Co u nás najdete?

1 x PROUD Elite
1 x XEBEX Vertical
1x SkiErg2 - Běžkařský trenažér Concept
2 x Schody Technogym
2 x Real Ryder
11 x Běhací pás Cybex 625
5 x ARC Cybex
2 x Ergometr bike
2 x Profi recumbent
3x Stepper
3x Veslovací trenažér Concept
1x Technogym Wawe
2x Stacionární kolo GRUNSPORT

FUNKČNÍ ZÓNA

Nedílnou součástí našeho fitness centra SPORTSTUDIO PRIMA je funkční zóna o velikosti 150 m2, kde můžete za pomocí nejrůznějších pomůcek nebo s vlastní vahou realizovat vaše tréninkové požadavky.

Funkční trénink je cvičení, které učí jedince ovládat tělo ve všech rovinách pohybu. Jedná se o trénink pohybů, ne svalů. Funkční trénink se snaží vytvořit takovou skladbu cviků, která klientovi pomůže provádět běžné denní aktivity s vyšší výkonností a nižším rizikem úrazu. Kvalitní trénink vede k vyšší svalové rovnováze, pozitivně napomáhá kloubní stabilitě a výrazně přispívá k prevenci zranění pohybového aparátu.

SKUPINOVÉ LEKCE

Ve SPORTSTUDIU PRIMA máme pro Vás připravený 450 m2 velký, skvěle vybavený sál pro skupinové lekce. Nabízíme Vám množství zábavných lekcí pod vedením energických a profesionálních lektorů.

Každý den naleznete v rozvrhu pomalejší lekce jako například Pilates Rehab, ale také dynamické lekce jako je Tabata, Kruhový trénink, BODY TRAINING nebo TOTAL BODY WORKOUT.

Na skupinových lekcích v našem fitness centru Váš čeká mnoho jedinečných zážitků, dřiny ale i společná zábava. Budete pracovat na své kondici a vysněné postavě. Cvičení se stejně naladěnými lidmi Vám přinese také uvolnění a odpoutání od běžných starostí.

FIGHT GYM

V našem všestraném SPORTSTUDIU PRIMA jsme pro Vás připravili jako novinku FIGHT SÁL.

Část nově vytvořených prostor jsme vybavili řadou boxovacích pytlů a dalšími pomůckami pro výcvik bojových sportů.

Naši návštěvníci mají neomezený přístup do sálu určeného pro bojové sporty, kde si každý může podle chuti zatrénovat, nebo se jen tak odreagovat na pytlích.