Pátek 17.11. otevřeno 7-21
Clubspire
Clubspire
Otevírací doba: Po-Čt: 7-22 | Pá: 7-21 | SO-NE: 8-20

První přihlášení do systému

První přihlášení je vlastně stejné, jako když ztratíte heslo. Je potřeba získat nové. Tento podrobný návod je určen zejména těm, kteří si nejsou jistí, jak na to. Pokud jste zkušený uživatel internetu, nemusíte číst návod níže, stačí v hlavním menu vybrat položku CLUBSPIRE a obnovit si zapomenuté heslo.
1.
Otevřete si CLUBSPIRE on-line systém v nové záložce kliknutím na toto tlačítko
2.
Na stránce CLUBSPIRE on-line systému najít odkaz pro zaslání nového hesla. Je to malý, nenápadný nápis „zapoměli jste své heslo?“ pod velkým tlačítkem „PŘÍHLÁSIT“. Na obrázku je nápis označen červenou šipkou:
3.
Zobrazí se Vám formulář, kam zapíšete svoji e-mailovou adresu, kterou jste nám dali. Na obrázku níže je místo, kam máte svůj e-mail zapsat, zvýrazněno opět červenou šipkou. Pak stisknete velké zelené tlačítko „ZASLAT HESLO“. Adresa na obrázku je jen pro příklad, Vy zapište tu svoji.
4.
Na Váš e-mail vám on-line systém CLUBSPIRE pošle nové přihlašovací údaje. Důležité jsou login a heslo, kterými se poprvé přihlásíte. Na dalším obrázku máte umístění těchto informací v e-mailu zvýrazněno opět červenou šipkou:
5.
Dalším krokem je přihlásit se do Clubspire on-line systému. Do příslušných polí zapíšete Váš email jako login a heslo a pak stisknete velké zelené tlačítko „PŘÍHLÁSIT“.

Zapomenuté heslo

1.
Otevřete si CLUBSPIRE on-line systém v nové záložce kliknutím na toto tlačítko
2.
stránce najít odkaz pro zaslání nového hesla. Je to malý, nenápadný nápis „zapoměli jste své heslo?“ pod velkým tlačítkem „PŘÍHLÁSIT“.
3.
Zobrazí se Vám formulář, kam zapíšete svoji e-mailovou adresu, kterou jste nám dali. Pak stisknete velké zelené tlačítko „ZASLAT HESLO“.
4.
Na Váš e-mail vám on-line systém Clubspire pošle nové přihlašovací údaje. Důležité jsou login a heslo, kterými se poprvé přihlásíte.
5.
Dále již postupujete tak jak znáte, do příslušných polí zapíšete Váš email jako login a heslo a pak stisknete velké zelené tlačítko „PŘÍHLÁSIT“.
6.
Pokud se vše povedlo, jste přihlášeni a můžete si zkontrolovat například stav své permanentky, případně depositu.

Změna hesla

Po přihlášení, v pravé horní části okna, je Vaše jméno. Když na něj kliknete myší, v okně se zobrazí „editace osobních údajů“ a v dolní části je pak možnost heslo změnit. Následující dva obrázky Vám pomohou nalézt kde kliknout a kde změnit heslo. Pak stisknete velké zelené tlačítko „ULOŽIT“ a je to.

O nás

Moderní fitness centrum v Karlových Varech s více jak 22letou působností, Máme k dispozici velké množství strojů, na veškeré svalové partie společně s kardio sekcí.

Kontakt

Sport Studio Prima
Buchenwaldská 460/7
Karlovy Vary 360 05
+420 353 564 038
info@sportstudioprima.cz

Dejte nám vědět

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.
NAPIŠTE NÁM
© 2024 sportstudioprima.cz | Website created by ondrejdvorak.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram