Pátek 17.11. otevřeno 7-21
Clubspire
Clubspire
Otevírací doba: Po-Čt: 7-22 | Pá: 7-21 | SO-NE: 8-20

Míša Bauerová

Externí trenér
OSVĚDČENÍ
  • Akreditovaný kurz Trenér Fitness a kulturistiky (Fitness akademie Ronnie.cz)
CERTIFIKACE
  • Svalový růst (Fitness institut)
  • Sestavování tréninku (Fitness institut)
  • Poruchy přijmu potravy (Fitness institut)
ÚSPĚCHY VE FITNESS
  • 3. místo BFC Cup 2018
  • 1. místo a absolutní vítězství na Mistrovství Čech 2019
  • 1. místo a absolutní vítezství na Mistrovství České republiky 2019
Zdravím, jmenuji se Míša. Jsem osobní trenérkou a ráda Vám pomohu k dosazení Vašich cílů ohledně redukce hmotnosti formování těla a celkově na cestě zdravého životního stylu. Co si ale pod tímto pojmem sama osobně představuji? Pro mě to to znamená cítit se dobře po všech stránkách, fyzické , zdravotní i psychické . Zdravý životni styl nesmí být utrpení a odpírání, je to byt směr, kterým jsme schopni jít celý život. Chci tedy s Vámi docílit toho ,aby naše spolupráce nebyla jen o naší společné době strávené v posilovně od rozcvičky přes samotný trénink po protažení, ale i o konzultacích ohledně stravy, porovnávání výsledků pomocí diagnostiky ,měření, váženi a postupnými kroky vás povedu po cestě, která Vás bude bavit a přinese Vám spokojenost ve svém vlastním těle. A něco ve zkratce o mně než se osobně poznáme 🙂 Nyní jsem studentkou všeobecné sestry, protože mě moc baví práce s lidmi a o fyziologii jsem se zajímala snad již od základní školy. Pracuji na neurologii ,která mi přijde jako jedeno z nejzajímavějších odvětví zdravotnictví. Již od mala jsem zamilovaná do pohybu a sportu. Obrovským přínosem mi byl akrobatický rock'n'roll, kterému jsem se věnovala 10 let. Získala jsem díky němu základy gymnastiky, kondičních tréninků ,tance i posilování a to mě dovedlo v 15 letech do Primy a začala jsem se zajímat o to jak správě formovat tělo a zároveň nepřijít o vybudovanou kondici. Po 6 letech zkušeností a tréninků jsem se tak připravila na závody v ženské kategorii kulturistiky Bikini fitness. Nyní se věnuji taktéž slečnám i ženám ,které mají odhodlání si jednou stoupnout na podium a odprezentovat své úsilí před porotou. Pomůžu jim ráda s prezencí na podiu (pózingem), tak i se samotnou přípravou a zejména konzultaci, co vlastně takové závody obnáší. Budu se těšit na společné setkání! Vaše trenérka Míša.

O nás

Moderní fitness centrum v Karlových Varech s více jak 22letou působností, Máme k dispozici velké množství strojů, na veškeré svalové partie společně s kardio sekcí.

Kontakt

Sport Studio Prima
Buchenwaldská 460/7
Karlovy Vary 360 05
+420 353 564 038
info@sportstudioprima.cz

Dejte nám vědět

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.
NAPIŠTE NÁM
© 2024 sportstudioprima.cz | Website created by ondrejdvorak.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram