Pátek 17.11. otevřeno 7-21
Clubspire
Clubspire
Otevírací doba: Po-Čt: 7-22 | Pá: 7-21 | SO-NE: 8-20

Sonya Eva Arlt

Externí trenér
Ahojky, jmenuji se Sonya Eva Arlt a jsem fitness trenérka ve Sport Studiu Prima. Budu moc ráda, když ti pomůžu s tvými cíli a sny a ukážu ti, že Fitness  nemusíš dělat jen proto, aby jsi zhub či nabral svaly. Ale chci ti i ukázat, že z pohybu co děláš můžeš mít radost a cítit se lépe. Jako malá jsem nikdy neměla daleko ke sportu a pohybu. Ve svých 4 letech jsem dělala rok Capoeiru, poté následovala řada dalších sportů, které jsem vystřídala…. Patřilo mezi ně plavání, běh, tanec a discgolf. Poté jsem se zas dostala k bojovým sportům a to respektive k sebeobraně, u které jsem vydržela 4 roky. K Fitness jako k takovému, jsem se dostala asi ve 12 nebo 13 letech, kdy mě moje mamka vzala poprvé do nejbližšího fitka. Začalo mě to bavit a tak nějak jsem začala chodit častěji a častěji a začala si o tom vyhledávat další informace. Momentálně studuji na Sokolovském Gymnáziu a do toho i pracuji. Jsem tedy živým důkazem, že i když toho člověk má nad hlavu, vždy si může najít čas na určitý pohyb. To by bylo o mně vše a těším se na Vás a na naší společnou cestu za vašimi cíli.

O nás

Moderní fitness centrum v Karlových Varech s více jak 22letou působností, Máme k dispozici velké množství strojů, na veškeré svalové partie společně s kardio sekcí.

Kontakt

Sport Studio Prima
Buchenwaldská 460/7
Karlovy Vary 360 05
+420 353 564 038
info@sportstudioprima.cz

Dejte nám vědět

Máte námět na zlepšení, připomínku nebo dotaz? Napište nám na e-mail nebo využijte kontaktní formulář.
NAPIŠTE NÁM
© 2024 sportstudioprima.cz | Website created by ondrejdvorak.eu
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram